Воздушна стапица со превртена кофа

HUAI-AN HARDWARE CO., LTD. специјализира во производителот, снабдувачот и извозник на бизнисот на Воздушна стапица со превртена кофа. Се наоѓа во Taiwan, Имаме удобен пристап до главните транспортни мрежи. Нашата компанија зафаќа површина од 5км и има околу 100 членови на персоналот. Покрај тоа, сите наши производи се произведени со современа опрема и строги КК процедури со цел да се обезбеди висок квалитет. Гарантирање стабилна и навремено снабдување, веродостојни квалитет и искрена услуга, нашите производи се продаваат добро во домашните и на странските пазари. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, или сакате да поставите кориснички налог, ве молиме контактирајте не Сега, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Добар квалитет, конкурентна цена

Воздушна стапица со превртена кофа

. Како што е совршен извозници и производители, ние секогаш се задржи нашата квалитет според светските потребниот стандард. брза испорака во рамките на утврдени време на испорака.
  • Воздушна стапица со превртена кофа - CAST IRON No. 981A SERIES
Воздушна стапица со превртена кофа
модел - CAST IRON No. 981A SERIES
SCелезо на ДСЦ ИНВЕРЗИРАН КОПА ВОЗДУХ
Не.СЕРИЈА 981А

●ТЕЛО И ONЕЛЕЗНО ЛЕБЕЛО,
СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ.
●МОП 41К.
●СЕДАТА И Вентилот се наоѓаат на врвот на превртениот тип на кофа со воздушен замка,ЕДЕН ОТВОРЕН ВЕНТАЛ,ПРВО ИСПУСТУВАЈТЕ МНОГУ ИЗВОР НА ВОЗДУХ,МАСЛО И ВОДА,ТОГАШ ЗАТВОРИ,ПОВТОРНО ЦИКЛУСИ НА РАБОТА.
●ВО ВРЕМЕТО НА РАБОТА ПОТРЕБНО Е ПРАВОТ.КОГА ВЛЕГУВА ВОЗДУХ.БЕЗ ВЕДНО МЕСТО И ВАЛИПА НА КОПАРНИЧКИ НЕ МОANЕ ДА Затвори.ПОТРЕБНО Е ДА СЕ ПРЕТПРИЈАТЕН КОПАР ПРЕД Новата инсталација,ИЛИ ПО ЗАТВОРУВАЕ ПЕРИОД ВРЕМЕ.
●ДОКОЛКУ стапицата е целосно затнат со тежок маснотии,ЧИСТЕЕ СЕ БАРА.
●ПОВЕЕ ИЗРАБОТЕН ВИД ЗА ВИДЕН КОПА ВОЗДУХ ЗА РАБОТА НА ПРИТИСОК НА 40 КГ/СМ2 Е ПРИФАТЛИВ,ФАБРИКА ЗА КОНСАЛТ.
ДСЦ КАТАЛОГ Бр.981А~686FA СЕРИЈА
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
CAST IRON No. 981A SERIES
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Воздушна стапица со превртена кофа, треба да знаете за највисок квалитет на Воздушна стапица со превртена кофа производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Воздушни зафати на DSC CAST челик со превртена кофаНе.681А СЕРИЈА ●ТЕЛО И ONЕЛЕЗНО ЛЕБЕЛО,СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ. ●МОП 41К. ●ВОЗДУХОВСКИОТ ТИП НА ИНВЕРИРАН КОПА Е ВОЛИЧЕН ДА ИСПУСТИ ВОДА И МАСЛО ОД КОМПРЕСИРАНИОТ ВОЗДУХ СИСТЕМ. ●ВО ВРЕМЕТО НА РАБОТА ПОТРЕБНО Е ПРАВОТ.КОГА ВЛЕГУВА ВОЗДУХ.БЕЗ ВЕДНО МЕСТО И ВАЛИПА НА КОПАРНИЧКИ НЕ МОANЕ ДА Затвори.ПОТРЕБНО Е ДА СЕ ПРЕТПРИЈАТЕН КОПАР ПРЕД Новата инсталација,ИЛИ ПО ЗАТВОРУВАЕ ПЕРИОД ВРЕМЕ. ●ДОКОЛКУ стапицата е целосно затнат со тежок маснотии,ЧИСТЕЕ СЕ БАРА. ●ТРИ ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА ПРОТИВ МЕСТАРНО ОБЛАСТ.ДСЦ КАТАЛОГ Бр.981А~686FA СЕРИЈА
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Воздушна стапица со превртена кофа, треба да знаете за највисок квалитет на Воздушна стапица со превртена кофа производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
DSC СИТЕ ВОЗДУШНИ КОЧА ВОЗДУШЕНИ КАПИ ИНTЕИЧЕН ЧеликНе.781А СЕРИЈА ●СИТЕ С..С..ТЕЛО И КАП,СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ. ●МОП 41К. ●ОДЛИЧНА способност за ракување со системот на влакна и чистота. ●ВОЗДУХОВСКИОТ ТИП НА ИНВЕРИРАН КОПА Е ВОЛИЧЕН ДА ИСПУСТИ ВОДА И МАСЛО ОД КОМПРЕСИРАНИОТ ВОЗДУХ СИСТЕМ. ●ДОКОЛКУ стапицата е целосно затнат со тежок маснотии,ЧИСТЕЕ СЕ БАРА. ●СИТЕ МАТЕРИЈАЛ ОД ЧЕЛИКОР,УБАВО И ТВРАURЕ,ГАРАНЦИЈА ЗА ПРОИЗВОДОТ ТРИ ГОДИНИ.ДСЦ КАТАЛОГ Бр.981А~686FA СЕРИЈА