Стапици за воздух и одвод

Како професионален Стапици за воздух и одводПроизводителот, набавувачот и извозник со една фабрика во Taiwan, Ние имајќи го во предвид новите бизнис трендови во светот, каде што многу успешна глобална веледрогерија и трговците на мало беа енергично вклучувајќи различни видови на производи како приод за да привлечат повеќе клиенти. Повеќе стилови, ве молиме да контактирајте не токму сега!
Бидејќи ние се грижиме нашите клиенти како што се грижат, освен нашата компанија се стави голема инвестиција за развивање на нови предмети. До-to-date технологија ќе го направи нашиот

Стапици за воздух и одвод

повеќе совршен и направи нашиот живот повеќе шарени. Еднаш ви треба, ние сме тука за вас.
  • Стапици за воздух и одвод - ALL STAINLESS STEEL No. 11LD
Стапици за воздух и одвод
модел - ALL STAINLESS STEEL No. 11LD
DSC СИТЕ ТЕЧЕН ФИРЕТ ЗА ВИДАЕ ОД ЧЕЛИКОВИ ЧЕЛЕК
Не.11 стари

●СИТЕ С..С..ТЕЛО И КАП,
СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ.
●МОП 28К.
●Воздухот за застанување на типот DSC FLOAT е дизајниран за испуштање на кондензатот или течност од дното на резервоарот и нискиот поен на цевководот.
●ЕДНАШ КОНДЕНЗАТОТ ДВИ ВО АВИОНСКИОТ КОЈ ЛИФТИ ПЛЕТИ,ТЕГА СЕДОТ И Вентилот се отвораат за испуштање на кондензатот од притисочниот воздушен систем.ПО ИСПЛАТЕН КОНДЕНЗАТ,ИМА ПОТРЕБА ВОДА ОСТАНЕТЕ МЕWУ ПЛЕТОТ И СЕДИШТЕТО,ВЕНТИЛ.НЕМА ДА СЕ ИЗГУБИ ВОЗДУХ.
●ЦЕЛОТО ЗАПЛАТЕНО ТЕЛО ОД INЕЛЕЗЕН ЧЕЛИК Е ДОБИВКА ОД ВИСОКА СИЛИНА И ОТПОРНОСТ НА КОРОЗИЈА.
●БЕСПЛАТЕН МЕХАНИЗАМ ДОСТАВУВА ДОЛГИ ГОДИНИ УСЛУГИ.
●ПРИЈАВУВАEЕ СО ИНТЕГРАЛНА ПОНУДА ЗА ДРУГОВИ ПОДОБРА ЗАШТИТА.
●СВЕТЛИНА ВО ТЕ WEИНА.
ДСЦ КАТАЛОГ Бр.11 стари
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
ALL STAINLESS STEEL No. 11LD
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа