Како професионален производителот, снабдувачот и извозник, благодарение на нашите моќни дистрибутивната мрежа, нашите Течен исцедувач производи се популарни со клиенти во Taiwan. Со брзиот развој, имаме постигнато ISO9001 сертификат и освои многу почесни титули. За да дознаете повеќе за она што може да направи за вас, ве молиме контактирајте не во секое време. Ние со нетрпение очекуваме да се воспостави добра и долгорочни деловни односи со вас.

Течен исцедувач

HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
DSC СИТЕ ТЕЧЕН ФИРЕТ ЗА ВИДАЕ ОД ЧЕЛИКОВИ ЧЕЛЕКНе.11 стари ●СИТЕ С..С..ТЕЛО И КАП,СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ. ●МОП 28К. ●Воздухот за застанување на типот DSC FLOAT е дизајниран за испуштање на кондензатот или течност од дното на резервоарот и нискиот поен на цевководот. ●ЕДНАШ КОНДЕНЗАТОТ ДВИ ВО АВИОНСКИОТ КОЈ ЛИФТИ ПЛЕТИ,ТЕГА СЕДОТ И Вентилот се отвораат за испуштање на кондензатот од притисочниот воздушен систем.ПО ИСПЛАТЕН КОНДЕНЗАТ,ИМА ПОТРЕБА ВОДА ОСТАНЕТЕ МЕWУ ПЛЕТОТ И СЕДИШТЕТО,ВЕНТИЛ.НЕМА ДА СЕ ИЗГУБИ ВОЗДУХ. ●ЦЕЛОТО ЗАПЛАТЕНО ТЕЛО ОД INЕЛЕЗЕН ЧЕЛИК Е ДОБИВКА ОД ВИСОКА СИЛИНА И ОТПОРНОСТ НА КОРОЗИЈА. ●БЕСПЛАТЕН МЕХАНИЗАМ ДОСТАВУВА ДОЛГИ ГОДИНИ УСЛУГИ. ●ПРИЈАВУВАEЕ СО ИНТЕГРАЛНА ПОНУДА ЗА ДРУГОВИ ПОДОБРА ЗАШТИТА. ●СВЕТЛИНА ВО ТЕ WEИНА. ДСЦ КАТАЛОГ Бр.11 стари
Со напредна наука и технологија, нашата компанија развива и произведува различни видови на

Течен исцедувач

. Ние нудиме цела палета на неколку стандардни опции, како и во корисни кориснички избори да ги задоволат специфичните барања на клиентите. Нашите производи се во par со индустриски стандарди за квалитет.