Вентил за ослободување на воздухот

Како професионален производителот, снабдувачот и извозник, HUAI-AN HARDWARE CO., LTD. е производство на претпријатие од областа на проектирање, развој, производство и трговија на Вентил за ослободување на воздухот. Ако имате проблеми или се разочарани со низок квалитет на производи од други компании ", ве молиме обидете се нашите производи. Нашите производи ќе ви помогнат и вашите клиенти да ги задоволи совршено. Ние ги доставуваме производи на сите на Кина клиенти.
Ние имаме група на вработени и голема сума на продажбата на фигурата на

Вентил за ослободување на воздухот

. Затоа, ние сме искрено со нетрпение очекувам да се донесе долгорочна соработка со двете државни и странски претпријатија.
  • Вентил за ослободување на воздухот - ALL STAINLESS STEEL No. 11AV
Вентил за ослободување на воздухот
модел - ALL STAINLESS STEEL No. 11AV
ДСЦ ВИСОКОВОСТ ВО ВИДОТ СИТЕ ВО ВИДОВИ ВО ВИДОВИ ОД ЧЕЛИКОВИ ЧЕЛИК
Не.11АВ

●СИТЕ С..С..ТЕЛО И КАП,
СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ.
●МОП 28K x 260̊В..
●ДИСТ ВО ВОЗДУХ ВО ВОЗДУХ ВО ВОЗДУХ ВО ВОЗДУХ,Цевка и резервоар за елиминација на акумулираниот воздух.
●СВЕТЛИВОТО ВОЗДУХОТ ДОДАВА ДА ОТВОРИ ОСТАНУВАЕ НА ВОЗДУХОТ ВО ВОЗДУХОТ,ВОЗДУХОТ МОANЕ ДА СЕ ОБЕДИНУВА ВОДИ ВО ВОДАТА ДА СЕ ДВИЕ ВОДА.ПЛОВОТ ДВИУВА И ВОДИЧНИЦИ ОСТВАРУВАЕ ЗА Затворање на седиштето,ВЕНТИЛ
●ЗДРАВСТВЕН ЕДНО ЕДИН ВОЗДУХ,ИМА НЕКОИ ВОЗДУХ ПОМЕУ ПЛЕТ И СЕДИА,Вентил за да се спречи излегувањето на водата.
●ЦЕЛОТО ЗАПЛАТЕНО ТЕЛО ОД INЕЛЕЗЕН ЧЕЛИК Е ДОБИВКА ОД ВИСОКА СИЛИНА И ОТПОРНОСТ НА КОРОЗИЈА.
●БЕСПЛАТЕН МЕХАНИЗАМ ДОСТАВУВА ДОЛГИ ГОДИНИ УСЛУГИ.
●ИНТЕЛ СО ИНТЕГРАЛЕН ВЕЧНИК ЗА ПОДОБРА ЗАШТИТА.
●СВЕТЛИНА ВО ТЕ WEИНА.
ДСЦ КАТАЛОГ Бр.11АВ
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
ALL STAINLESS STEEL No. 11AV
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа