Биметална стапица за пареа

HUAI-AN HARDWARE CO., LTD. со богати искуства на производителот снабдувач и извозник на Биметална стапица за пареа фабрика во Taiwan, Во целиот свет клиенти, ние искрено добредојде повеќе глобални партнери да соработуваат за да формира нова бизнис. ние ги преземаме се заврши во рок од ветената временска рамка и нашите услуги се достапни на многу конкурентни цени. Повеќе модели на нашите производи, ве молиме контактирајте не сега!
Ние се справи со широк спектар на

Биметална стапица за пареа

кои се достапни за нашите клиенти во различни големини и бројни форми како плоштад, круг, Д форма и многу други.
  • Биметална стапица за пареа - FORGED STEEL No. SB81、SB81F
Биметална стапица за пареа
модел - FORGED STEEL No. SB81、SB81F
БИМЕТАЛИЧНИ ПРИЧИНИ НА ФАЛИШЕН ЧЕЛИК
Не.SB81、SB81F

●ФАЛИГЕНО ТЕЛО И ЧАПЕР,
СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ.
●MOP 40K x 350̊В..
●Одлична отпорност на корозија.
●ОДЛИЧНА ОТПОР НА ХИДРАУЛИЧНИ ШОКОВИ.
●НЕ ИСТУВАЈТЕ ВОЗДУХ И СО2 СО ТЕМПЕРАТУРА НА ПАРЕМ.
●ДОБРА ОПЕРАЦИЈА ПРОТИВ НАЦИОН ПРИТИСОК.
●ДОБРА ОТПОР НА ШТЕТА ОД ЗАМРЗНУВАЕ
●ОДЛОЕНА ОДГОВОРНОСТ НА ЛЕГОВИТЕ КОНДЕНЗАТ.
●МАЛА компаративна физичка големина
●Сите делови се заменливи
●ОВОЈ ПРОИЗВОД МОANЕ ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ СПОРЕД БАРААТЕ НА КЛИТЕНТ:СЕРТИФИКАТ ЗА МАТЕРИЈАЛ,ИЗВЕШТАЈ ОД ТЕСТИРАЊЕТО,СЕРТИФИКАТ ЗА ПОТЕКЛО И СПС/PQR.
ДСЦ КАТАЛОГ Бр.SB81
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
FORGED STEEL No. SB81、SB81F
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
DSC Сите БЕМЕТАЛИЧНИ ЧАТЕРИ ОД ЧЕЛОКОВИ ЧЕЛЕКНе.SB73、SB73F ●СИТЕ С..С..ТЕЛО И КАП,СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ. ●MOP 32K x 320̊В.. ●ОДЛИЧНА ОТПОР НА ХИДРАУЛИЧНИ ШОКОВИ. ●НЕ ИСТУВАЈТЕ ВОЗДУХ И СО2 СО ТЕМПЕРАТУРА НА ПАРЕМ. ●ДОБРА ОПЕРАЦИЈА ПРОТИВ НАЦИОН ПРИТИСОК. ●ДОБРА ОТПОР НА ШТЕТА ОД ЗАМРЗНУВАЕ ●ОДЛОЕНА ОДГОВОРНОСТ НА ЛЕГОВИТЕ КОНДЕНЗАТ. ●МАЛА компаративна физичка големина.ДСЦ КАТАЛОГ Бр.SB73