Пареа вакуум прекинувач

HUAI-AN HARDWARE CO., LTD. се наоѓа во Taiwan производство, снабдување и извоз Пареа вакуум прекинувач со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет. Покрај тоа, нашите производи имаат добар углед кај нашите клиенти. Ве молиме контактирајте не сега!
Ние нудиме

Пареа вакуум прекинувач

во различни спецификации да се грижиме за различните потреби на клиентите. Ние сме свесни за важноста на работата и информации ние ги решаваме. Ние разбираме одговорноста што секој член на нашиот тим има до рамо и тоа го правиме со највисоко ниво на доверба, искреност и интегритет - на цел и акција.
  • Пареа вакуум прекинувач - ALL STAINLESS No. VB-1
Пареа вакуум прекинувач
модел - ALL STAINLESS No. VB-1
DSC СИТЕ БЕЗБЕСНИЧКИ ВАКУУМИЧКИ
Не.VB-1

●СИТЕ С..С..ТЕЛО И КАП,
СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ.
●МОП 10К х 200̊В..
●ДСЦ ВБ-1 ПРЕКУСУВАЧ НА ВАКУУМ Е ПОЗИТИВНО СРЕДСТВО ЗА Спречување на штета на резервоарите,ЛИЧНИЦИ,КАЛИНИ,Цевки за фини и сите апликации каде паѓаат температурата во контејнери за пареа и топла вода,Цевки,ЕТЦ,КРЕИРАЈТЕ ВАКУУМ.
●ДА ЈА ВЕРУВАТЕ ВАКУУМОТ ФОРМИРАН ВО ВЕНТАЛА ЗА УПРАВУВАЕ ВО ВЕЛИИТЕ НА ПАРИ,КАЛИНИ,ГРЕАЧИ НА ЕДИНИЦА,ЦЕНКОВИ ЗА ПОДОБИ,ЕТЦ И ИЗБЕГНИ МОOSНОСТ.
●НА ВОДИ ЧАМЕР.ДА СЕ ДОБИЕТЕ ВАКУУМ ФОРМИРАНИ ВО ЈАКЕТНИ КЕТЛИ КОГА СЕ ИСКЛУЧУВА ПАEАТА И ОВА СЕ СПРЕЧУВА КОЛАПС НА ЈАКЕТ.
●БИЛО КАКВИ ПАРИ ИЛИ ВОДИ СИСТЕМ КОГА МОРА ДА СЕ НАМАЛУВА ИЛИ ЕЛИМИНУВА ВАКУУМОТ ОД БРЗА ПОЗИТИВНА АКЦИЈА.
●ОТВОРУВА ОКОЛУ 2-1/2”Х..Г..
ДСЦ КАТАЛОГ Бр.VB-1
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
ALL STAINLESS No. VB-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа