Плови во воздухот стапица

Ние нудиме редовната Плови во воздухот стапица кои се достапни во различни големини и може да се перат со леснотија. Ние производство на овие производи, со користење врховен и најдобрите квалитетни материјали врз основа на најнова технологија во согласност со стандардите и нормите на квалитет. Овие производи клиенти може да се искористат од нас по пристапни цени.
Ние извоз врвен квалитет

Плови во воздухот стапица

кои ги исполнуваат меѓународните стандарди. Ние можеме да снабдување во било потребната количина во многу конкурентна цена редовно, пакување, како на купувачи совети. Ве молиме контактирајте не за спецификација и котација.
  • Плови во воздухот стапица - CAST IRON No. F2A SERIES
Плови во воздухот стапица
модел - CAST IRON No. F2A SERIES
Воздушни зафати од типот на плочки на железо DSC
Не.СЕРИЈА F2A

●ТЕЛО И ONЕЛЕЗНО ЛЕБЕЛО,
СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ.
●МОП 17К.
●ДИС ПЛЕТЕН ВИДОВСКИ ПАТУВАЕ СЕ НАСТАПУВААТ ДА ИСПУСТУВААТ ДОДЕЛУВАНА ВОДА ОД КОМПРЕСИРАНИОТ ВОЗДУХ СИСТЕМ ИЛИ ГАС-СИСТЕМОТ ОД КОГА НЕ Е ПРЕТСТАВУВА OЕ НА МАСЛОТО.
●РАСНОСНА ЛИНИЈА ТРЕБА ДА СЕ ПОВРЗУВА ДА СЛЕДНИТЕ ИЛИ ОТВОРИ ДА СЕ РАБОТАТ ЗА ДА СЕ ИЗБЕГНИ БЕЗ АЛЕМ.
●МЕСТА И Вентил Лоцирајте се подолу заптивка на вода,НЕМА ИСКЛУЧУВАЕ НА ВОЗДУХ ВО ВРЕМЕТО НА РАБОТА.
●ДРINАВНИЦИТЕ СЕ ПОТРЕБНИ ДА СЕ ПРЕТСТАВАТ ВО ВОЗДУХ.
КАТАЛОГ Бр.F2A-FSH12A
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
CAST IRON No. F2A SERIES
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Воздушни зафати од типот DSC CAST STEEL FLOATEНе.СЕРИЈА FS2A ●ТЕЛО И ОГЛЕДАЛО ЧЕЛИЧКИ,СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ. ●МОП 32К. ●ДИС ПЛЕТЕН ВИДОВСКИ ПАТУВАЕ СЕ НАСТАПУВААТ ДА ИСПУСТУВААТ ДОДЕЛУВАНА ВОДА ОД КОМПРЕСИРАНИОТ ВОЗДУХ СИСТЕМ ИЛИ ГАС-СИСТЕМОТ ОД КОГА НЕ Е ПРЕТСТАВУВА OЕ НА МАСЛОТО. ●ПОТРЕБНО Е ДА ЈА ПОВРЗИТЕ ЛИНИЈАТА НА РАБАЛАНЦИЈА ДО ДОЛSTНОТО ЦЕЛУВАЕ за да се избегне неможноста да се исцеди заради блокирање на воздухот. ●Сите делови се заменливи. ●ДВО ГОДИШЕН ГАРАНЦИЈА ПРОТИВ ДЕЛОВИТЕ ОДНОСЕТЕ.КАТАЛОГ Бр.F2A-FSH12A
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
DSC СИТЕ ВИДОВИ ВОЗДУХ од не'рѓосувачки челичен пловиНе.СЕРИЈА FS2A ●ТЕЛО И ОГЛЕДАЛО ЧЕЛИЧКИ,СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ. ●МОП 32К. ●ДИС ПЛЕТЕН ВИДОВСКИ ПАТУВАЕ СЕ НАСТАПУВААТ ДА ИСПУСТУВААТ ДОДЕЛУВАНА ВОДА ОД КОМПРЕСИРАНИОТ ВОЗДУХ СИСТЕМ ИЛИ ГАС-СИСТЕМОТ ОД КОГА НЕ Е ПРЕТСТАВУВА OЕ НА МАСЛОТО. ●ПОТРЕБНО Е ДА ЈА ПОВРЗИТЕ ЛИНИЈАТА НА РАБАЛАНЦИЈА ДО ДОЛSTНОТО ЦЕЛУВАЕ за да се избегне неможноста да се исцеди заради блокирање на воздухот. ●СИТЕ МАТЕРИЈАЛ ОД ЧЕЛИКОР,УБАВО И ТВРАURЕ,ГАРАНЦИЈА ЗА ПРОИЗВОД ДВА ГОДИНИ. ДСЦ КАТАЛОГ Бр.FSS5A