Плови во воздухот стапица

HUAI-AN HARDWARE CO., LTD. е една од најголемите производител, снабдувач на Плови во воздухот стапица in Taiwan. Имаат специјализирани во нашите производи за многу години, нашите врвни пласман на продажбата се должи главно во дел да зборот на устата меѓу нашите бројни задоволни клиенти. Сметаме дека повеќе ние се стремиме да имаат подобар квалитет, толку повеќе ние се добие довербата на странските и домашни клиенти. Во минатото, ние се фокусиравме на домашниот пазар е многу, а денес, ние сме биле постепено извоз во земји во целиот свет и имаат освоено пофалби и доверба за тоа. За ваша подобро разбирање на нашата компанија, ве молиме да обрнете посета на овој веб-сајт за повеќе информации за нашите производи.
нашите главни производи се сите видови на

Плови во воздухот стапица

, И тие се добро примен во Кина и меѓународниот пазар. Вие сте добредојдени да не контактирате за повеќе информации и со нетрпение очекуваме да работиме со вас!
  • Плови во воздухот стапица - ALL STAINLESS STEEL No. FS2A SERIES
Плови во воздухот стапица
модел - ALL STAINLESS STEEL No. FS2A SERIES
DSC СИТЕ ВИДОВИ ВОЗДУХ од не'рѓосувачки челичен плови
Не.СЕРИЈА FS2A

●ТЕЛО И ОГЛЕДАЛО ЧЕЛИЧКИ,
СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ.
●МОП 32К.
●ДИС ПЛЕТЕН ВИДОВСКИ ПАТУВАЕ СЕ НАСТАПУВААТ ДА ИСПУСТУВААТ ДОДЕЛУВАНА ВОДА ОД КОМПРЕСИРАНИОТ ВОЗДУХ СИСТЕМ ИЛИ ГАС-СИСТЕМОТ ОД КОГА НЕ Е ПРЕТСТАВУВА OЕ НА МАСЛОТО.
●ПОТРЕБНО Е ДА ЈА ПОВРЗИТЕ ЛИНИЈАТА НА РАБАЛАНЦИЈА ДО ДОЛSTНОТО ЦЕЛУВАЕ за да се избегне неможноста да се исцеди заради блокирање на воздухот.
●СИТЕ МАТЕРИЈАЛ ОД ЧЕЛИКОР,УБАВО И ТВРАURЕ,ГАРАНЦИЈА ЗА ПРОИЗВОД ДВА ГОДИНИ.
ДСЦ КАТАЛОГ Бр.FSS5A
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
ALL STAINLESS STEEL No. FS2A SERIES
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Воздушни зафати од типот на плочки на железо DSCНе.СЕРИЈА F2A ●ТЕЛО И ONЕЛЕЗНО ЛЕБЕЛО,СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ. ●МОП 17К. ●ДИС ПЛЕТЕН ВИДОВСКИ ПАТУВАЕ СЕ НАСТАПУВААТ ДА ИСПУСТУВААТ ДОДЕЛУВАНА ВОДА ОД КОМПРЕСИРАНИОТ ВОЗДУХ СИСТЕМ ИЛИ ГАС-СИСТЕМОТ ОД КОГА НЕ Е ПРЕТСТАВУВА OЕ НА МАСЛОТО. ●РАСНОСНА ЛИНИЈА ТРЕБА ДА СЕ ПОВРЗУВА ДА СЛЕДНИТЕ ИЛИ ОТВОРИ ДА СЕ РАБОТАТ ЗА ДА СЕ ИЗБЕГНИ БЕЗ АЛЕМ. ●МЕСТА И Вентил Лоцирајте се подолу заптивка на вода,НЕМА ИСКЛУЧУВАЕ НА ВОЗДУХ ВО ВРЕМЕТО НА РАБОТА. ●ДРINАВНИЦИТЕ СЕ ПОТРЕБНИ ДА СЕ ПРЕТСТАВАТ ВО ВОЗДУХ.КАТАЛОГ Бр.F2A-FSH12A
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Воздушни зафати од типот DSC CAST STEEL FLOATEНе.СЕРИЈА FS2A ●ТЕЛО И ОГЛЕДАЛО ЧЕЛИЧКИ,СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ. ●МОП 32К. ●ДИС ПЛЕТЕН ВИДОВСКИ ПАТУВАЕ СЕ НАСТАПУВААТ ДА ИСПУСТУВААТ ДОДЕЛУВАНА ВОДА ОД КОМПРЕСИРАНИОТ ВОЗДУХ СИСТЕМ ИЛИ ГАС-СИСТЕМОТ ОД КОГА НЕ Е ПРЕТСТАВУВА OЕ НА МАСЛОТО. ●ПОТРЕБНО Е ДА ЈА ПОВРЗИТЕ ЛИНИЈАТА НА РАБАЛАНЦИЈА ДО ДОЛSTНОТО ЦЕЛУВАЕ за да се избегне неможноста да се исцеди заради блокирање на воздухот. ●Сите делови се заменливи. ●ДВО ГОДИШЕН ГАРАНЦИЈА ПРОТИВ ДЕЛОВИТЕ ОДНОСЕТЕ.КАТАЛОГ Бр.F2A-FSH12A