Воздушна стапица со превртена кофа

Ние сме за воведување на нашите само како производство, снабдување и извоз на сите видови на висок квалитет Воздушна стапица со превртена кофа. фабрика во Taiwan. Ние ќе снабдување на нашите производи се обезбеди стандард за квалитет во многу конкурентна цена со навремена испорака, како што ние веруваме во деловни односи со фирмата позитивен раст. Ние секогаш им понудиме на нашите клиенти со врвен квалитет на стоки во најдобра цена и испорака.
Добар квалитет, конкурентна цена

Воздушна стапица со превртена кофа

. Како што е совршен извозници и производители, ние секогаш се задржи нашата квалитет според светските потребниот стандард. брза испорака во рамките на утврдени време на испорака.
  • Воздушна стапица со превртена кофа - CAST STEEL No. 681A SERIES
Воздушна стапица со превртена кофа
модел - CAST STEEL No. 681A SERIES
Воздушни зафати на DSC CAST челик со превртена кофа
Не.681А СЕРИЈА

●ТЕЛО И ONЕЛЕЗНО ЛЕБЕЛО,
СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ.
●МОП 41К.
●ВОЗДУХОВСКИОТ ТИП НА ИНВЕРИРАН КОПА Е ВОЛИЧЕН ДА ИСПУСТИ ВОДА И МАСЛО ОД КОМПРЕСИРАНИОТ ВОЗДУХ СИСТЕМ.
●ВО ВРЕМЕТО НА РАБОТА ПОТРЕБНО Е ПРАВОТ.КОГА ВЛЕГУВА ВОЗДУХ.БЕЗ ВЕДНО МЕСТО И ВАЛИПА НА КОПАРНИЧКИ НЕ МОANЕ ДА Затвори.ПОТРЕБНО Е ДА СЕ ПРЕТПРИЈАТЕН КОПАР ПРЕД Новата инсталација,ИЛИ ПО ЗАТВОРУВАЕ ПЕРИОД ВРЕМЕ.
●ДОКОЛКУ стапицата е целосно затнат со тежок маснотии,ЧИСТЕЕ СЕ БАРА.
●ТРИ ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА ПРОТИВ МЕСТАРНО ОБЛАСТ.
ДСЦ КАТАЛОГ Бр.981А~686FA СЕРИЈА
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
CAST STEEL No. 681A SERIES
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SCелезо на ДСЦ ИНВЕРЗИРАН КОПА ВОЗДУХНе.СЕРИЈА 981А ●ТЕЛО И ONЕЛЕЗНО ЛЕБЕЛО,СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ. ●МОП 41К. ●СЕДАТА И Вентилот се наоѓаат на врвот на превртениот тип на кофа со воздушен замка,ЕДЕН ОТВОРЕН ВЕНТАЛ,ПРВО ИСПУСТУВАЈТЕ МНОГУ ИЗВОР НА ВОЗДУХ,МАСЛО И ВОДА,ТОГАШ ЗАТВОРИ,ПОВТОРНО ЦИКЛУСИ НА РАБОТА. ●ВО ВРЕМЕТО НА РАБОТА ПОТРЕБНО Е ПРАВОТ.КОГА ВЛЕГУВА ВОЗДУХ.БЕЗ ВЕДНО МЕСТО И ВАЛИПА НА КОПАРНИЧКИ НЕ МОANЕ ДА Затвори.ПОТРЕБНО Е ДА СЕ ПРЕТПРИЈАТЕН КОПАР ПРЕД Новата инсталација,ИЛИ ПО ЗАТВОРУВАЕ ПЕРИОД ВРЕМЕ. ●ДОКОЛКУ стапицата е целосно затнат со тежок маснотии,ЧИСТЕЕ СЕ БАРА. ●ПОВЕЕ ИЗРАБОТЕН ВИД ЗА ВИДЕН КОПА ВОЗДУХ ЗА РАБОТА НА ПРИТИСОК НА 40 КГ/СМ2 Е ПРИФАТЛИВ,ФАБРИКА ЗА КОНСАЛТ. ДСЦ КАТАЛОГ Бр.981А~686FA СЕРИЈА
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
DSC СИТЕ ВОЗДУШНИ КОЧА ВОЗДУШЕНИ КАПИ ИНTЕИЧЕН ЧеликНе.781А СЕРИЈА ●СИТЕ С..С..ТЕЛО И КАП,СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ. ●МОП 41К. ●ОДЛИЧНА способност за ракување со системот на влакна и чистота. ●ВОЗДУХОВСКИОТ ТИП НА ИНВЕРИРАН КОПА Е ВОЛИЧЕН ДА ИСПУСТИ ВОДА И МАСЛО ОД КОМПРЕСИРАНИОТ ВОЗДУХ СИСТЕМ. ●ДОКОЛКУ стапицата е целосно затнат со тежок маснотии,ЧИСТЕЕ СЕ БАРА. ●СИТЕ МАТЕРИЈАЛ ОД ЧЕЛИКОР,УБАВО И ТВРАURЕ,ГАРАНЦИЈА ЗА ПРОИЗВОДОТ ТРИ ГОДИНИ.ДСЦ КАТАЛОГ Бр.981А~686FA СЕРИЈА