Воздушна стапица со превртена кофа

HUAI-AN HARDWARE CO., LTD. специјализирани во дизајн и производство на широк спектар на Воздушна стапица со превртена кофа за да се исполнат барањата на меѓународниот пазар, целиот процес на производство се одвива под ригидна контрола на квалитетот мерки, покрај на нашата нормална производи, OEM проекти се добредојдени.
Ние сме искусни во

Воздушна стапица со превртена кофа

производи и уживаат во добра репутација меѓу клиентите. Освен тоа, покрај стандардни производи, ние исто така нудиме широк спектар на прилагодување услуги со цел да се грижиме за вашите специјални нарачки. Ние се стремиме искрено соработка со сите заинтересирани клиенти.
  • Воздушна стапица со превртена кофа - ALL STAINLESS STEEL No. 781A SERIES
Воздушна стапица со превртена кофа
модел - ALL STAINLESS STEEL No. 781A SERIES
DSC СИТЕ ВОЗДУШНИ КОЧА ВОЗДУШЕНИ КАПИ ИНTЕИЧЕН Челик
Не.781А СЕРИЈА

●СИТЕ С..С..ТЕЛО И КАП,
СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ.
●МОП 41К.
●ОДЛИЧНА способност за ракување со системот на влакна и чистота.
●ВОЗДУХОВСКИОТ ТИП НА ИНВЕРИРАН КОПА Е ВОЛИЧЕН ДА ИСПУСТИ ВОДА И МАСЛО ОД КОМПРЕСИРАНИОТ ВОЗДУХ СИСТЕМ.
●ДОКОЛКУ стапицата е целосно затнат со тежок маснотии,ЧИСТЕЕ СЕ БАРА.
●СИТЕ МАТЕРИЈАЛ ОД ЧЕЛИКОР,УБАВО И ТВРАURЕ,ГАРАНЦИЈА ЗА ПРОИЗВОДОТ ТРИ ГОДИНИ.
ДСЦ КАТАЛОГ Бр.981А~686FA СЕРИЈА
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
ALL STAINLESS STEEL No. 781A SERIES
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SCелезо на ДСЦ ИНВЕРЗИРАН КОПА ВОЗДУХНе.СЕРИЈА 981А ●ТЕЛО И ONЕЛЕЗНО ЛЕБЕЛО,СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ. ●МОП 41К. ●СЕДАТА И Вентилот се наоѓаат на врвот на превртениот тип на кофа со воздушен замка,ЕДЕН ОТВОРЕН ВЕНТАЛ,ПРВО ИСПУСТУВАЈТЕ МНОГУ ИЗВОР НА ВОЗДУХ,МАСЛО И ВОДА,ТОГАШ ЗАТВОРИ,ПОВТОРНО ЦИКЛУСИ НА РАБОТА. ●ВО ВРЕМЕТО НА РАБОТА ПОТРЕБНО Е ПРАВОТ.КОГА ВЛЕГУВА ВОЗДУХ.БЕЗ ВЕДНО МЕСТО И ВАЛИПА НА КОПАРНИЧКИ НЕ МОANЕ ДА Затвори.ПОТРЕБНО Е ДА СЕ ПРЕТПРИЈАТЕН КОПАР ПРЕД Новата инсталација,ИЛИ ПО ЗАТВОРУВАЕ ПЕРИОД ВРЕМЕ. ●ДОКОЛКУ стапицата е целосно затнат со тежок маснотии,ЧИСТЕЕ СЕ БАРА. ●ПОВЕЕ ИЗРАБОТЕН ВИД ЗА ВИДЕН КОПА ВОЗДУХ ЗА РАБОТА НА ПРИТИСОК НА 40 КГ/СМ2 Е ПРИФАТЛИВ,ФАБРИКА ЗА КОНСАЛТ. ДСЦ КАТАЛОГ Бр.981А~686FA СЕРИЈА
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Воздушни зафати на DSC CAST челик со превртена кофаНе.681А СЕРИЈА ●ТЕЛО И ONЕЛЕЗНО ЛЕБЕЛО,СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ. ●МОП 41К. ●ВОЗДУХОВСКИОТ ТИП НА ИНВЕРИРАН КОПА Е ВОЛИЧЕН ДА ИСПУСТИ ВОДА И МАСЛО ОД КОМПРЕСИРАНИОТ ВОЗДУХ СИСТЕМ. ●ВО ВРЕМЕТО НА РАБОТА ПОТРЕБНО Е ПРАВОТ.КОГА ВЛЕГУВА ВОЗДУХ.БЕЗ ВЕДНО МЕСТО И ВАЛИПА НА КОПАРНИЧКИ НЕ МОANЕ ДА Затвори.ПОТРЕБНО Е ДА СЕ ПРЕТПРИЈАТЕН КОПАР ПРЕД Новата инсталација,ИЛИ ПО ЗАТВОРУВАЕ ПЕРИОД ВРЕМЕ. ●ДОКОЛКУ стапицата е целосно затнат со тежок маснотии,ЧИСТЕЕ СЕ БАРА. ●ТРИ ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА ПРОТИВ МЕСТАРНО ОБЛАСТ.ДСЦ КАТАЛОГ Бр.981А~686FA СЕРИЈА