Стапица за пареа на дискови

HUAI-AN HARDWARE CO., LTD. е една од водечките меѓународни производителот, снабдувачот на Стапица за пареа на дискови. Врз основа на богато искуство и силна технологија. Ние сме ангажирани во обезбедување на различни производи да се задоволат потребите на клиентите. Ако сте во потрага за сигурен снабдувач во Taiwan, Ние сме вашиот најдобар избор. контактирајте не денес!
Нашите

Стапица за пареа на дискови

достапни во различни спецификации, се познати по ред завршна обработка, отпорност на корозија и издржливост. Овие ефективни производи се во согласност со дефинираните стандардите за индустријата.
  • Стапица за пареа на дискови - FORGED STEEL No. D80, D80F
Стапица за пареа на дискови
модел - FORGED STEEL No. D80, D80F
DSC ФАЛИГИРАНИ ПАРИЧКИ ЧЕЛИЧКИ
Не.Д80,D80F

●ФАЛИРАНО ТЕЛО ЧЕЛИК,
СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ.
●MOP 46K x 430̊В..
●DSC D80 ТЕРМОДИНАМСКИ ПАРИЧКИ ПРИКАЗНИ СО ИЗОЛАЦИОН КАП ЗА ЗАШТИТА НА ПОТРОШУВАЕ НА ПАРЕЕ ВО ВО ВРЕМЕ СО СОСЛОДНИ И ДОINИВИ УСЛОВИ.
●Дискот и седиштето се свртени за да ја исполнат рамнината на светлосната лента,Седиштето и дискот можат да бидат цврсто запечатени за време на работата.
●ОВОЈ МОДЕЛ МО CЕ ДА СЕ КОРИСТИ ЗА ПАРЕН ГРЕЕ STЕ СЕРВИС,Широко се користи во петрохемиската индустрија и централата.
●ПОВРШЕН,ДОСТАПНИ ВРСКИ СОКЕТСКИ ИЛИ ТРАВНИ ВРСКИ.
●ВНАТРЕШНИ ДЕЛОВИ МОANЕ да се заменат.
ДСЦ КАТАЛОГ Бр.Д80
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
FORGED STEEL No. D80, D80F
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стапица за пареа на дискови, треба да знаете за највисок квалитет на Стапица за пареа на дискови производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ДСЦИ ДУКТИЛНИ IRЕЛЕЗИ ТЕРМОДИНАМСКИ ПАEНИ ПАРИНе.Д50 ●ТЕЛО НА ДУКТИЛНО IRЕЛЕЗО,СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ. ●МОП 17К х 230̊В.. ●DSC D50 ТЕРМОДИНАМСКИ ПАРИЧКИ ПРИКАЗНИ СО ИЗОЛАЦИОН КАП ЗА ЗАШТИТА НА ПОТРОШУВАЕ НА ПАРЕЕ ВО ВО ВРЕМЕ СТУДОЛИ И ДОINИВИ УСЛОВИ. ●Дискот и седиштето се свртени за да ја исполнат рамнината на светлосната лента,Седиштето и дискот можат да бидат цврсто запечатени за време на работата. ●ОВОЈ МОДЕЛ НЕ Е ЗА ПОГРЕВЕН ПАРЕН УСЛУГ. ●САМО ПРИКЛУЧИНА ВРСКА. ●ВНАТРЕШНИ ДЕЛОВИ МОANЕ ДА СЕ Заменат на цевководот,ЛЕСНО ДА ОДРУВАМЕ. ДСЦ КАТАЛОГ Бр.Д50
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стапица за пареа на дискови, треба да знаете за највисок квалитет на Стапица за пареа на дискови производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ДСЦ КАСТ ЧЕЛИК ТЕРМОДИНАМИЧНИ ПАРИАНе.Д60,D60F ●ТЕЛО КАСТЕЛЕН ЧЕЛИК,СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ. ●MOP 46K x 425̊В.. ●DSC D60 ТЕРМОДИНАМСКИ ПАРИЧКИ ПРИКАЗНИ СО ИЗОЛАЦИОН КАП ЗА ЗАШТИТА НА ПОТРОШУВАЕ НА ПАРЕЕ ВО ВО ВРЕМЕ СО СОСЛОДНИ И ДОINДИ УСЛОВИ. ●Дискот и седиштето се свртени за да ја исполнат рамнината на светлосната лента,Седиштето и дискот можат да бидат цврсто запечатени за време на работата. ●ПРИКЛУЧУВАЕ ИЛИ ТРАНСКИ ВРСКИ ДОСТАПНИ. ●ВНАТРЕШНИ ДЕЛОВИ МОANЕ да се заменат. ●ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА.ДСЦ КАТАЛОГ Бр.Д60
HUAI-AN HARDWARE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стапица за пареа на дискови, треба да знаете за највисок квалитет на Стапица за пареа на дискови производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
DSC СИТЕ ЧАТИЧАРИ ОД ЧЕЛИКОРИНе.Д75,D75F ●СИТЕ С..С..ТЕЛО И СИТЕ С..С..ВНАТРЕШНИ. ●MOP 46K x 430̊В.. ●DSC D75 ТЕРМОДИНАМСКИ ПАРИЧКИ ПРИКАЗНИ СО ИЗОЛАЦИОН КАП ЗА ЗАШТИТА НА ПОТРОШУВАЕ НА ПАРЕЕ ВО ВО ВРЕМЕ СО СТУДОЛИ И ДОINИВИ УСЛОВИ. ●Дискот и седиштето се свртени за да ја исполнат рамнината на светлосната лента,Седиштето и дискот се засилени за време на работењето. ●ПОГРЕЕНА ПАРЕНА ОКОЛИНА ОСОБИНО МОANЕ ДА СЕ КОРИСТИ МОДЕЛОТ Д75. ●ФЛАНГИ ИЛИ КРИВИРАНИ ВРСКИ СЕ ДОСТАПНИ. ●ВНАТРЕШНИ ДЕЛОВИ МОANЕ да се заменат. ●ОВОЈ ПРОИЗВОД МОANЕ ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ СПОРЕД БАРААТЕ НА КЛИТЕНТ:СЕРТИФИКАТ ЗА МАТЕРИЈАЛ,ИЗВЕШТАЈ ОД ТЕСТИРАЊЕТО,СЕРТИФИКАТ ЗА ПОТЕКЛО И СПС/PQR.ДСЦ КАТАЛОГ Бр.Д75